Czekam na dostawę kół pasowych

Firmę prowadzę stosunkowo krótko. Zdecydowałem się na jej założenie, ponieważ mam liczne kontakty za granicą a co za tym idzie dostęp do świetnych jakościowo produktów. Musiałem te znajomości wykorzystać. Póki co zatrudniam tylko kilka osób.

Dostawa z kołami pasowymi była realizowana z zagranicy

koło pasoweBranża, w której działam jest mi bliska, bo już pracowałem u nie jednego pracodawcy na etacie i znam temat. Zresztą doskonale wiedziałem jak działa koło pasowe bo nie raz zajmowałem się jego wymianą. Właśnie teraz zamówiłem u producenta koła pasowe. Mam już nawet kilka zamówień i obiecałem, że do końca tygodnia będę miał każde zamówione koło pasowe w ofercie. Producent obiecał wysłać mi produkty zaraz jak wróci jeden z jego kierowców z trasy. Niecierpliwie czekałem na jakąś informację. Wiem, że dostawa jest realizowana z zagranicy i trwa to nieco dłużej, ale wiedziałem, że producent na pewno wywiąże się ze wszystkich ustaleń. Co prawda drugi raz składam u niego zamówienie, ale przy pierwszej dostawie wszystko poszło jak należy. Wiem, że teraz również tak będzie. W końcu w czwartek wieczorem dostałem informację zwrotną, że kierowca z kołami pasowymi dla mnie jest w trasie. Cieszyłem się, bo obiecałem klientom towar na piątek i miałem pewność, że dotrze on na pewno na czas. Kierowca przyjechał ten sam co za pierwszym razem. Dobrze mówi po polsku, bo często jeździ do naszego kraju i pochwalił się, że ma rodzinę w Krakowie. Pomógł mi wypakować wszystkie koła pasowe i się rozliczyliśmy z dokumentów.

Obecnie zatrudniam własnego kierowcę, który jeździ za granicę odbierać zamówienia od producentów. Dzięki temu wszystko mam pod kontrolą i koordynuję każdą dostawą do mojej firmy. Warto było zatrudnić tego kierowcę, bo świetnie sobie radzi.