Poduszki do ogrodu na zamówienie

 

Uwielbiam swój ogród – wypoczywanie na świeżym powietrzu jest o wiele przyjemniejsze niż w domu. Kiedy tylko robi się ciepło od razu przenoszę się na ogród i tam spędzam popołudnia. Żeby dobrze mi się wypoczywało zainwestowałam w bardzo fajny zestaw mebli ogrodowych. Bardzo też dbam o to by fotele ogrodowe były jeszcze bardziej wygodne i kupuję poduszki na te meble.

Kwiatowe wzory poduszek pasują do mojego ogrodu

łaadne poduszki na zamówieniePraktycznie co roku kupuję nowe siedziska na meble ogrodowe. W zeszłym roku mój ogród zdobiły czerwone poduszki, która bardzo fajnie wyglądały wśród moich kwiatów na ogrodzie i tej całej zieleni. W tym roku zdecydowałam się by zaopatrzyć się w ładne poduszki na zamówienie, ponieważ chciałam by te siedziska bardziej pasowały do moich foteli ogrodowych. Zarówno jeżeli chodzi o wymiary, ale też i po prostu ich dizajn. Nie będę owijać w bawełnę – w sklepach ciężko jest znaleźć poduszki, które będą po prostu ładne. Znalazłam sklep on-line, w którym można było zamówić poduszki na fotele z wybranej przez siebie tkaniny i o wybranych wymiarach. Ja zdecydowałam się na wzór, jakiego jeszcze nigdy nie miałam na poduszkach w ogrodzie, a mianowicie duże, kolorowe kwiaty. Jest to wzór typowo wiosenny i niesamowicie mi się podoba. Idealnie wpasowuje się też do klimatu mojego ogrodu. Podobał mi się jeszcze prosty wzór w kratkę, ale stwierdziłam, że tym razem chcę trochę zaszaleć i postawić na bardzo nowoczesny i rzucający się w oczy dizajn.

Poduszki, które zamówiłam są niezwykle wygodne. Myślę, że wpływ na to ma ich miękkie wypełnienie i to, że jest one dość grube – mają 6 centymetrów. Głównymi materiałami, które zostały wykorzystane do uszycia tych poduszek jest poliester oraz wysokiej jakości bawełna. Do krzeseł poduszki te montuje się bardzo prosto, bo zwykłymi sznurkami.